Nabízíme širokou škálu kurzů pro začátečníky i pokročilé certifikát
Letní konverzační kurzy angličtiny

Potřebujete intenzivní kurz zaměřený pouze na konverzaci? Intenzivní konverzační kurzy jsou určené Vám, kteří jste věnovali svůj čas i energii do studia cizího jazyka a hledáte příležitost pro zúročení svých znalostí v konverzaci. A současně jsou určené Vám, kteří nemáte během školního roku na chození do kurzů příliš mnoho času a hledáte "intenzivku", které Vaše znalosti oživí. 

Po osmi úspěšných letech působení na Botanické ul. Vás od července 2014 vítáme na adrese Křídlovická 68. Předností této lokality je bezproblémové parkování ve dvoře u objektu a současně snadná dostupnost MHD v centru Brna jen tři zastávky tramvají od hlavního nádraží.

Kurzy budou probíhat v našich nových prostorách na adrese Křídlovická 68 - pohodlná dostupnost MHD a zcela bezproblémové parkování ve dvoře.

1 VH = 45 minut. Nejsme plátci DPH, ceny jsou tedy konečné.

Přihlášky do kurzů přijímáme elektronicky přes webovou přihlášku (klikněte na OBJEDNAT) nebo emailem na info@smajl.cz. Vaše dotazy rádi zodpovíme a poskytneme bližší informace na info@smajl.cz nebo na tel.č. 737 702 500.
Přeskočit nahoru - Přeskočit k menu - Přeskočit k obsahu