Nabízíme širokou škálu kurzů pro začátečníky i pokročilé certifikát
Firemní kurzy

Moderní doba klade na nás všechny vysoké nároky. Kvalifikace je nejdůležitějším parametrem určujícím úspěch v zaměstnání, podnikání i běžném životě. Znalosti cizích jazyků jsou v České republice pořád nedostatečné. Na uplatnění v zahraniční firmě můžete bez znalosti minimálně angličtiny zapomenout. Zlepšete svůj život tím, že se u nás naučíte anglicky nebo španělsky...

Podrobnosti o firemní výuce:

Své zaměstnance také můžete přihlásit do kurzů obchodní korespondence, které jako firemní klient můžete zahájit kdykoli v průběhu roku.

 

 

 

 

 

  

ceník - český lektor (angličtina, španělština, němčina)

Počet osob Počet hodin
1 x 2 VH / týden
Počet hodin
2 x 2 VH a víc / týden
individuální výuka 340,- / VH 330,- / VH
2 - 4 členná skupina 370,- / VH 360,- / VH
5 - 8 členná skupina 400,- / VH 390,- / VH

ceník - rodilý mluvčí (angličtina, španělština)

Počet osob Počet hodin
1 x 2 VH / týden
Počet hodin
2 x 2 VH a víc / týden
individuální výuka 440,- / VH 430,- / VH
2 - 4 členná skupina 470,- / VH 460,- / VH
5 - 8 členná skupina 510,- / VH 500,- / VH
 

 1 VH = 45 minut

Nejsme plátci DPH, ceny jsou tedy konečné.
Učebnice nejsou zahrnuty v ceně kurzu.

Jako doplněk k výuce s lektorem nebo jako samostatný nástroj pro výuku nabízíme i e-learningové řešení firemní výuky angličtiny, a to prostřednictvím systému Tea-learning.cz Business Plus, což je e-learningový program určený firmám, který umožňuje efektivně sledovat průběh studia a pokrok jednotlivých uživatelů.

Firma (personalisté nebo specialisté na firemní vzdělávání) získají přístup do zázemí se statistikami a přehledy využití systému, výsledky testů, četnosti návštěv, atd. - mají tak vždy dokonalý přehled.

Součástí programu je výuková část o šesti úrovních pokročilosti, individuální studijní plán každého uživatele, více než 500 výukových kapitol a velká databáze cvičení a testů pro zdokonalení jazykových dovedností v gramatice, slovní zásobě, poslechu, čtení, psaní...

Druhou významnou částí je podpora každodenní komunikace v anglickém jazyce - šablony dopisů, emailů, užitečné fráze obchodní korespondence, slovní zásoba pro různé profesní obory a podrobný výklad gramatických jevů s vyhledáváním podle klíčových slov.

Snadná dostupnost z kteréhokoliv počítače připojeného k internetu dává možnost využít program vždy, kdy je třeba, ať v kanceláři při plnění pracovních povinností, tak i doma při přípravě na jednání, prezentaci atd.

Uchazeči tedy nemusí docházet nikam na výuku ve stanovený den a čas, nejsou ani omezeni počtem lidí ve skupině (jak tomu bývá u docházkových kurzů), každý má své vlastní zázemí. Současně má firma v rukou nástroj, jak na využití systému a úspěchy jednotlivých uchazečů dohlédnout.

Cenová kalkulace Tea-learning.cz Business Plus se odvíjí od počtu zaměstnanců/uchazečů do systému přihlášených. Pro více informací a cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.
Přeskočit nahoru - Přeskočit k menu - Přeskočit k obsahu