Nabízíme širokou škálu kurzů pro začátečníky i pokročilé certifikát
o nás

Po osmi úspěšných letech působení na Botanické ul. Vás od července 2014 vítáme na adrese Křídlovická 68. Předností této lokality je zcela bezproblémové parkování ve dvoře u objektu a současně snadná dostupnost MHD v centru Brna jen tři zastávky tramvají od hlavního nádraží.

 Jak se k nám dostanete.

Přihlaste se do podzimních kurzů včas!

Při výuce používáme moderní zahraniční učebnice, které mají své místo ve Společném evropském referenčním rámci pro jazyky (CEF). CEF je měřítkem Vašich jazykových znalostí a dovedností v rámci Evropské unie.

Abychom se Vám mohli plně věnovat, kontaktujte nás prosím na info@smajl.cz nebo na tel.č. 737 702 500 a dohodněte si osobní schůzku.

Tým lektorů jš Smajl

Se všemi našimi lektory dlouhodobě spolupracujeme. Mají zkušenosti s výukou jak individuální, tak skupinovou ve večerních kurzech i výukou firemní, od začátečníků po pokročilé vč. obchodní angličtiny. Většina lektorů jš Smajl absolvovala studijní nebo lektorské pobyty v zahraničí.

Všichni pravidelně navštěvují semináře a konference, kde se si rozšiřují své pedagogické dovednosti o nové výukové metody, aby pak následně obohatili lekce našim studentům.

Učebny jazykové školy Smajl

Křídlovická 68, Brno - učebny se nachází v klidném prostředí blízko centra města se zcela bezproblémovým parkováním ve dvoře u budovy i s výbornou dostupností MHD.        

Po osmi úspěšných letech působení na Botanické ul. Vás od července 2014 vítáme na adrese Křídlovická 68. Předností této lokality je bezproblémové parkování ve dvoře u objektu a současně snadná dostupnost MHD v centru Brna jen tři zastávky tramvají od hlavního nádraží.                                     

 

Partneři

  

tea-partner.gif, 4,4kBlinie-logo.gif, 3,8kB

 

Reference                                                                            

Vyučujeme i v těchto firmách a institucích a vyhotovujeme jazykové překlady pro:

KELOC CS, s.r.o.              COVER plastic, s.r.o.              LAGERMAX spedice a logistika s.r.o.               MŠ Slavíčkova, Brno               Centrum Majka               KRÁLOVO POLE CRANES, a.s.                MAGUS - energo spol. s r. o.                 NOVEKO 96 spol. s r.o.                CFS group, a.s.        Hotel VISTA Brno      a další

 

Obchodní podmínky ke stažení zde.

 

 
Přeskočit nahoru - Přeskočit k menu - Přeskočit k obsahu