Nabízíme širokou škálu kurzů pro začátečníky i pokročilé certifikát
o nás

Rádi Vás přivítáme na adrese Křídlovická 68. Předností této lokality je zcela bezproblémové parkování ve dvoře u objektu a současně snadná dostupnost MHD v centru Brna jen tři zastávky tramvají od hlavního nádraží.

Při výuce používáme moderní zahraniční učebnice, které mají své místo ve Společném evropském referenčním rámci pro jazyky (CEF). CEF je měřítkem Vašich jazykových znalostí a dovedností v rámci Evropské unie.

Abychom se Vám mohli plně věnovat, kontaktujte nás prosím na info@smajl.cz nebo na tel.č. 737 702 500 a dohodněte si osobní schůzku.

Lektoři jš Smajl

Se všemi našimi lektory dlouhodobě spolupracujeme. Mají zkušenosti s výukou jak individuální, tak skupinovou ve večerních kurzech i výukou firemní, od začátečníků po pokročilé vč. obchodní angličtiny. Většina lektorů jš Smajl absolvovala studijní nebo lektorské pobyty v zahraničí.

Všichni pravidelně navštěvují semináře a konference, kde se si rozšiřují své pedagogické dovednosti o nové výukové metody, aby pak následně obohatili lekce našim studentům.

Partneři

  

tea-partner.gif, 4,4kB

 

 

Obchodní podmínky ke stažení zde.

Prohlášení o ochraně osobních údajů ke stažení zde.

 
Přeskočit nahoru - Přeskočit k menu - Přeskočit k obsahu